Zvířátka v zimě

Zvířátka v zimě
Jako již každoročně se naše třídy vydaly do zoologické a botanické zahrady v Plzni. Každá třída si předem vybrala tematickou besedu, která pro ně byla v zoo připravena. Někteří si vybrali „Zvířátka z pohádek“, jiní zase „Zvířátka v Africe“.
            Na každou třídu u brány již čekal lektor, který je provedl po zoologické zahradě a v daném tématu seznamoval děti se zvířaty a jejich zvláštnostmi.
            I přes občasné nepříznivé počasí si všechny třídy výlet do zoo užily. Děkujeme celé zoologické a botanické zahradě v Plzni a všem pracovníkům, v neposlední řadě i panu Mgr. Martinu Vobrubovi, se kterým naše MŠ již dlouhodobě skvěle spolupracuje.