Sportu nazdar - zdar!

15. října byl u nás den ve znamení pohybu a sportu. Díky organizaci „Nadace sportující mládeže“ a MO1 jsme se zúčastnili sportovního výzkumu. Hlavním cílem bylo vyhodnotit tělesné dovednosti dětí a vůbec jejich zájem o sport a pohyb obecně.
            Předškolní děti byly připravené a velice natěšené. Zdolávaly jednu disciplínu za druhou jako lvi. Dokonce i s kapkou potu zakončily poslední kroky finální disciplíny. Samozřejmě je následovala odměna ve formě diplomu a občerstvení. Dále už jsme čekali jen na vyhodnocení a společný vítězný pokřik… Jak už to bývá zvykem, všichni jsou vítězové, jelikož nikdo boj nevzdal!
            Děkujeme všem, bez kterých by tato akce nemohla vzniknout. Rádi jsme se na celoplošném výzkumu podíleli.
                                                           Za 60. Mateřskou školu Bc. Lucie Plačková