Podzim ve školce

Listí se barví a krajina jako by nám otevřela dveře do kouzelné pohádky. Ani u nás ve školce tomu není jinak. Na oknech nám lítají draci, listí tvoří dekoraci oken a nástěnek a podzimní atmosféra na nás doslova dýchá z každého koutu. Někde se dokonce objevila podzimní královna Podzimka, která umí taková kouzla, o kterých se nám ani nezdá. Na podzim chodíme především do lesa, protože kde jinde poznat krásu podzimu než právě tam.
Letos jsme dokonce zavítali do světa – svátek Halloween dorazil i k nám. Děti vydlabaly dýni, proběhl strašidelný rej a dokonce se nám podařilo vysvobodit i strašidlo.
Teď na nás čekají pro změnu draci, ale… o tom už zase příštěJ
                                                                                              Za 60. Mateřskou školu