Kopeme za FC Viktoria Plzeň

10. září navštívily naše předškolní děti fotbalové hřiště na Škvrňanech, kde na ně čekali trenéři mini žáků FC Viktora Plzeň.   Právě probíhal nábor do nového týmu a my jsme měli tu možnost být u toho a vynaložit veškeré úsilí, abychom ukázali, co všechno v nás je.
                Byl pro nás připravený tréninkový program, přesně jako pro fotbalisty před jejich ligovým zápasem. Rychlé našlapování do obručí, prolézání, přelézání, sprint, sprint vzad a kličkování. Kdejaký kluk si připadal jako fotbalová hvězda.
                Některé děti si dokonce přinesly fotbalové dresy s logem týmu, aby dokázaly, jakými fanoušky umí být. Pro všechny byla na konci připravena sladká odměna a kartičky s hráči plzeňské Viktorky. Myslím, že si všichni příznivci Viktorky odnesli ale mnohem více.
                Děkujeme trenérům za příjemné dopoledne a našim dětem za skvělé výkony…J
                                                                                              Za 60. Mateřskou školu
                                                                                                                                             Bc.Lucie Plačková