FC Viktoria Plzeň hledá talenty!

Již druhým rokem jsme se vydali s našimi předškoláky na akci „Hledání talentů“. Řádně jsme se na akci připravili, nasadili sportovní obuv, hodili se do sportovního gala a vydali se na cestu. Tentokrát nás čekali trenéři minižáků z Viktorky přímo na stadionu na Štruncových sadech.
                Každé skupinky se ujal jeden trenér, který nás po určitých stanovištích provedl. Krom zdolávání slalomu na nás čekala opičí dráha, vyzkoušení citu pro spolupráci a samozřejmě i fotbal, kde jsme se mohli teprve ukázat, co je v nás!
                Myslím, že jsme si celé dopoledne společně užili. Každý hráč a hráčka dostali menší odměnu za statečnost a vydání sil. A výsledky? Nechme se překvapit, můžu však s jistotou říci, že v každém z nás byl toho rána malý fotbalista!
                Děkujeme celému týmu za skvělou organizaci akce a našim dětem za výkony, které podaly.