FC Viktoria Plzeň hledá šikulky!

Rok se s rokem sešel a my jsme se opět vydali s předškoláky na stadion za trenéry Viktorky Plzeň. Jako vždy byl pro nás připraven pestrý program (prolézačky, opičí dráhy, pohybové hry a v neposlední řadě i fotbal samotný). Každý rok hledá Viktoria Plzeň nové přírůstky do týmu mini žáků, kteří by mohli postupem času třeba reprezentovat ve vyšší skupině. Každé dítě si uvědomilo, že fotbal není jen o tom „honit se za míčem“, ale o tvrdém tréninku a postupném budování fyzické zdatnosti. I když se každému nepovedlo prorvat se do užšího výběru, ale i tak se každý snažil na maximum a zaslouží pochvalu. Děkujeme všem trenérům, panu Jiřímu Žilákovi za skvělé sportovní dopoledne a všem dětem za jejich výkony.