dopravní hrátky

Hurá na dopravní hrátky!

Dne 2. 10. 2015 jsme se již tradičně vydali na dopravní hřiště, které pořádá MO Plzeň 1 spolu s policí Plzeň a BESIPem. Jelikož je tato akce ojedinělá, rádi se na ni vracíme již několikátým rokem.
                Ráno jsme si dali při cestě na hřiště rozcvičku v podobě rychlochůze, abychom vše časově zvládli a trochu se zahřáli. Na hřišti už na nás čekala stanoviště, kde jsme měli plnit jednotlivé úkoly. Jelikož máme ve školce chytré hlavičky, se vším jsme si hravě poradili. Nezaskočil nás ani semafor, dopravní značky a dokonce jsme i zdárně zvládli jízdu na koloběžce či kole, samozřejmě s přesným dodržováním bezpečnostních pravidel.
                Na každém stanovišti jsme dostali sladkou odměnu, kterou jsme si společně rozdělili na konci dopoledne.
                Odcházeli jsme s pocitem vyčerpanosti (no dobře, alespoň někdo se tak cítil) a plnou taškou omalovánek a dárečků od MO Plzeň 1. Velkou výhrou pro každého z nás bylo, že jsme si krom sladkostí neodnesli žádnou modřinu, ani odřeninu, tedy hip, hip, hurá, zvládli jsme to!
Děkujeme MO Plzeň 1, Městské polici Plzeň a BESIPu za krásnou a naučnou akci, při které jsme se všichni skvěle bavili!

Za 60.MŠ Bc. Lucie Plačková