Dopravní hrátky aneb naše jezdecké začátky!

Než se člověk naděje, bude se muset naučit spousty dopravních značek, předpisů a techniky, aby mohl složit jednu z životních zkoušek a získat tak oprávnění k řízení neboli řidičský průkaz. Avšak již v dětství je člověk účastníkem dopravního provozu, byť jen jako cyklista a chodec. Proto jsme se s třídami vypravili na dopravní hřiště, kde na nás čekalo spoustu úkolů.
Mimo jiné se na hřišti nacházeli i příslušníci městské policie, kteří nás seznámili se základními dopravními značkami, přechodem pro chodce apod. Na každém stanovišti jsme obdrželi jedno razítko za splnění úkolů. A než jsme se nadáli, byl náš papír plný razítek.
Za dokončení celé „mise“ jsme získali kupu dárků – samolepky, míč, pracovní listy… no zkrátka, celý den jsme od dětí slyšeli, jaké super dopoledne to pro ně bylo.
Proto bych chtěla za celou 60.mateřskou školu poděkovat všem, kteří se na akci podíleli.