Sboreček Zvoneček v klubu Hifi

Komu by se poštěstilo v jeden den zvládnout bravurně své první vystoupení a několik hodin poté stanout na podiu jako předskokan hudební skupiny?
            Dětskému sboru Zvonečku z 60. mateřské školy se tohle povedlo. Dne 12. 12. 2012 vystoupil v podvečerních hodinách v plzeňském klubu Hifi jako předskokan hudební skupiny Kam běžíte?! V repertoáru měl vánoční písně a koledy, aby v tento předvánoční čas nastolil trochu i té vánoční atmosféry.
            Jako každého správného zpěváka i nás se zhostila před vystoupením nervozita. Jakmile však začaly znít první tóny, vše rázem opadlo. Publikum bylo výborné a za to mu děkujeme.
            Děti si odnesly krom aplausu po vystoupení i drobnou odměnu v podobě sladkostí. A jak to bude s naším dětským sborem dál? Kam nás až vynesou hvězdy? To se nechte překvapit.
            Velké díky patří panu Standovi Juríkovi, díky kterému jsme mohli v onen večer vystupovat. Děkujeme ještě jednou i skvělému publiku a samozřejmě našim rodičům, kteří s námi celý večer jako psychická podpora absolvovali.