Pohádkové dopoledne

Ve středu 26. 9. jsme se s naší třídou Kuřátek vydali do Domečku v Bolevci aneb do střediska volného času dětí a mládeže. Bylo pro nás připraveno dopoledne plné sportovních her a zábavy. Už u branky jsme se cítili jako bychom byli v pohádce – tu jsme viděli Zlatovlásku, za rohem na nás vystrkoval hlavu vodník.
Celé dopoledne bylo doprovázeno vhodně zvolenou motivací a postupně navazujícím příběhem o Honzovi, který plnil na jednotlivých stanovištích úkoly. Děti tak mohly rozvíjet např. jemnou motoriku, pohybové dovednosti, kooperaci apod. Na jejich tvářích bylo na konci dopoledne znatelné, že je všechny aktivity velice bavily a že budou na toto dopoledne na Bolevci dlouho vzpomínat.
Chtěla bych proto za celou 60. mateřskou školu Plzeň poděkovat všem zúčastněným a organizátorům za příjemné dopoledne. Doufám, že se opět brzy setkáme při další podobné příležitosti!