DŮM POHÁDEK

Dům plný pohádek!

Jednoho krásného dne přišla do naší školky pozvánka do Domu pohádek. Není to sen každého dítěte? Dostat se do domku, kde se ukrývají všechny pohádky?
            A tak jsme se vypravili na cestu. Děti se posilnily svačinkou, aby v tom dětském království měly dostatek energie. Na místě na nás čekala již sympatická slečna, která nám otevřela bránu snění.
            Prolézačky, klouzačky, domečky, kolotoče, no jedním slovem RÁJ. Za oknem na nás koukal Bob a Bobek, na stěně se ukláněla Maková panenka a kolem nás létalo sedm krkavců.
            Děti se rozběhly do všech koutů a užívaly si i sebemenší maličkosti.
            Když se dostatečně vyřádily, byl pro ně připraven další bohatý program – ruční dílnička, divadelní představení a návštěva toho nejvíce roztomilejšího zvířátka z našeho dětství – krtečka.
            Všem zúčastněným děkujeme za krásný program a budeme se těšit na další návštěvu.
            Za 60. mateřskou školu