Dopravní hrátky!

6. 6. 2017 se naše starší děti vydaly na akci „Dopravní hřiště“, které pořádá každoročně MO Plzeň 1 ve spolupráci s Radovánkem (Středisko volného času) a BESIPem. Podmínkou pro zúčastněné je bezpečnostní cyklistická helma, dobrá nálada, sportovní duch a to vše měly děti připravené – tedy se mohlo jít na věcJ
Úvodním milým slovem nás přivítala PhDr. Iva Mádlová, PhD.MBA za MO Plzeň 1, Bc. Eva Tischlerová za Radovánka a Andrea Vlčková za polici města Plzeň.
Děti se ihned pustily do plnění úkolů – zkoušely přejít správně přechod pro chodce, zvládly poznat všechny dopravní značky, dokázaly správně odpovídat na otázky a nakonec projely slalomem na koloběžce jako zkušené řidičky a řidiči. Samozřejmě nesmíme opomenout, že za splnění stanovišť si odnesly něco dobrého na zub a něco praktického do školky.
Organizace celé akce byla jako vždy bez problémů, proto se budeme těšit, že se za rok zase všichni shledáme.